Vytautas Parapijonavičius

Vytautas Parapijonavičius

2004 m. įstojo į Vilniaus kolegiją, Agrotechnologijų fakultetą ir 2007 m. įgijo veterinarinės medicinos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį bei veterinarijos felčerio profesiją.

Tais pačiais metais įstojo į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademiją (LSMU VA). 2013 m. įgijo veterinarijos gydytojo kvalifikaciją.

Studijuodamas veterinarijos akademijoje profesinių praktinių bei teorinių paslapčių mokėsi Karoliniškių zooveterinarijos centre „TOTO“, stažavosi Vokietijoje ir Belgijoje bendrosios veterinarinės praktikos gydymo srityse.

Baigęs studijas metus laiko dirbo kiaulių ūkio vyriausiuoju veterinarijos gydytoju.

Nuo 2014 m. gruodžio mėnesio įmonėje UAB „Siaurio Šnauceris“ dirba bendrosios praktikos veterinarijos gydytoju. Specializacija – laparoskopinė chirurgija, traumatologija, ortopedija.

Nuo 2015 m. atlieka laparoskopines diagnostines procedūras bei laparoskopines intervencines operacijas. Taip pat atlieka žarnyno ir plaučių endoskopines procedūras.

Savo žinias ir praktinius įgūdžius nuolat tobulina Lietuvos ir užsienio šalių organizuojamuose teoriniuose bei praktiniuose mokymuose ne tik veterinarijos, bet ir medicinos tematikomis.

Nuo 2015 m. yra Lietuvos smulkių gyvūnų veterinarijos gydytojų asociacijos (LSGVGA) narys.