Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Apie mus

Veterinarijos klinika „Siaurio Šnauceris“ – tai veterinarijos klinika, kurioje yra moderni medicininė bei laboratorinė įranga, chirurgijos rinkinys, rentgeno aparatas, intensyvaus stebėjimo patalpa bei kiemas, skirtas vaikščioti hospitalizuotiems šunims. Teikiame didelę diagnostikos paslaugų įvairovę: nuo patikrinimo namuose iki tyrimų laboratorijose.
Klinika įkurta 1992 m. Ilgametė darbo patirtis, įgytos teorinės bei praktinės žinios glaudžiai bendradarbiaujant su užsienio kolegomis, suteikia mums neįkainojamą vertę gyvūnų priežiūros bei gydymo srityje, galimybę užtikrinti aukščiausią gydymo paslaugų kokybę. Sukauptos ilgametės žinios ir moderni, gydymui skirta aparatūra, leidžia tiksliau bei greičiau diagnozuoti įvairias augintinių ligas. Klinikos gydytojų komanda reguliariai dalyvauja profesinio tobulinimo kursuose, kuriuose susipažįsta su naujausiais gydymo metodais ir technologijomis, vaistais bei jų panaudojimo galimybėmis. Visa tai leidžia profesionaliai ir efektyviai atlikti gydymą.
Nepaprastai mylime savo darbą ir pacientus, todėl darome viską, kad gyvūnas mūsų kliniką paliktų sveikas, laimingas ir dar ilgai džiugintų savo šeimininką.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.