Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Apie mus

kolektyvas

Mūsų filosofija – veterinarinė medicina arčiau žmonių medicinos. To kasdien ir siekiame mokydamiesi, aktyviai ieškodami ir sėkmingai diegdami inovacijas savo klinikose.
Drąsiai galime teigti, kad esame viena moderniausių specializuotų privačių veterinarijos klinikų Lietuvoje. Įkurta 1994 metais veterinarijos gydytojo Vytauto Siaurio, tuo metu buvo viena iš trijų pirmųjų privačių veterinarinių klinikų Lietuvoje.

  • Teikiame didžiulę reikšmę diagnostiniams tyrimams – turime modernias laboratorijas, naujausią įrangą padedančią greitai nustatyti diagnozę ir pritaikyti efektyvų gydymą. Vieninteliai Lietuvoje savo laboratorijoje atliekame molekulinius, kraujo krešumo, širdies infarkto diagnostinius tyrimus.
  • Vieninteliai Lietuvoje atliekame sąnarių endoprotezavimo operacijas.
  • Pirmieji Lietuvoje pradėjome taikyti ir vieninteliai Lietuvoje atliekame pakaitinę inkstų terapiją augintiniams – hemodializę ir peritoninę dializę.
  • Prieš daugiau kaip 10 metų, pirmieji Lietuvoje pradėjome taikyti chemoterapiją gyvūnų vėžio gydymui.
  • Pirmieji įsigijome naujausios kartos kietųjų navikų abliacijos mikrobangomis aparatą ir sėkmingai juo gydome savo onkologinius ligonius.
  • Išskirtinai mūsų klinikose atliekamos sudėtingos šunų ir kačių akių kataraktos operacijos su dirbtinių lęšių implantacija.
  • Pirmieji Lietuvoje įsigijome naujausios kartos, inovatyvų fizioterapinį veterinarinį lazerį, kuris neinvaziniu būdu mūsų pacientams (ne tik šunims ir katėms, bet ir iguanoms, vėžliukams ir kitiems egzotiniams gyvūnams) padeda ženkliai sumažinti skausmą, uždegimą, pagerina odos būklę, padeda greičiau atsistatyti po operacijų ar traumų, skatina ląstelių regeneraciją ir spartina gijimo procesą.

Veterinarijos klinikose „Siaurio Šnauceris” dirba savo darbą ir pacientus mylintys kvalifikuoti veterinarijos gydytojai. Darome viską, kad gyvūnas mūsų kliniką paliktų sveikas, laimingas ir dar ilgai galėtų džiuginti savo šeimininkus!

DĖMESIO!

Informuojame, kad nuo gruodžio 22d. 20:00 iki gruodžio 23d. 9:00 klinikos NEDIRBS.
Atsiprašome už nepatogumus.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.