Apie mus

 

Veterinarijos klinika „Siaurio Šnauceris“ – tai visapusiško aptarnavimo gyvūnų veterinarijos klinika, kurioje yra moderni medicininė bei laboratorinė įranga, chirurgijos rinkinys, rentgeno aparatas, intensyvaus stebėjimo patalpa bei kiemas, skirtas vaikščioti hospitalizuotiems šunims. Teikiame didelę diagnostikos paslaugų įvairovę: nuo patikrinimo namuose iki tyrimų laboratorijose.

„Siaurio Šnaucerio“ klinikuose siekiama užtikrinti gyvūnėlių gerovę ir profilaktinę bei medicininę priežiūrą Jūsų augintiniui. Mūsų darbuotojai glaudžiai bendradarbiauja su veterinarijos bei žmonių medicinos specialistais, todėl ypatinga medicininė priežiūra, reikalinga Jūsų augintiniui, bus suteikta kvalifikuotai.

Veterinarijos klinika įkurta 1992 m., tad ilgametė patirtis, įgyta praktika ir žinios, glaudus bendradarbiavimas bei tobulinimasis su kolegomis iš rytų ir vakarų, bei su kolegomis medikais, suteikia neįkainojamą pranašumą gyvūnų priežiūros ir gydymo srityje bei galimybę užtikrinti aukščiausią gydymo lygį savo pacientams. Sukauptos žinios ir moderni, gydymui skirta aparatūra, leidžia tiksliau bei greičiau diagnozuoti įvairias augintinių ligas, kurių gydymui pasitelkiami naujausi metodai. Visi klinikos darbuotojai nuolatos siunčiami į savęs tobulinimo kursus bei užsiėmimus, kuriuose susipažįsta su naujausiais gydymo metodais ir technologijomis, vaistais bei jų panaudojimu, o tai leidžia profesionaliai ir efektyviai atlikti gydymą. Mūsų komanda atlieka pažangiais metodais paremtas chirurgines intervencijas, reikalaujančias specifinių žinių ir patirties, kuri gali būti įgyjama tik specializuotuose mokymuose.