Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Augintinio paruošimas operacijai

Tarp pacientų dažnai girdima nuomonė, jog svarbiausia yra sėkmingai atlikta operacija, tačiau mes iš ilgametės patirties žinome, kad tinkamas pasiruošimas operacijai yra net 50% operacijos sėkmės. Augintinių šeimininkus visuomet įspėjame, kad kiekviena operacija (net ir atrodytų paprasta kastracija) yra rizikinga, nes nežinia, kaip gyvūno organizmas sureaguos į anestetinius medikamentus ir chirurginę intervenciją, tad pasiruošimas operacijai, dažnu atveju yra gyvybiškai svarbus.

Taigi, prieš operaciją, veterinarijos gydytojas kliniškai įvertinęs gyvūno būklę gali rekomenduoti atlikti tam tikrus tyrimus, užtikrinsiančius saugią operacijos eigą ir sėkmingą baigtį, o vieni svarbiausių priešoperacinių tyrimų yra kraujo krešumo ir elektrolitų tyrimai. Kraujo krešumo tyrimai parodo nukraujavimo ar trombų riziką, o elektrolitai – širdies ritmo sutrikimo riziką. Klaidinga manyti, kad jaunas ir iš pažiūros sveikas gyvūnas yra sėkmingos operacijos garantas. Deja, ilgametėje praktikoje tekę susidurti su liūdnomis ir jaunų augintinių istorijomis, ir tik dėl to, kad buvo atsisakyta atlikti kraujo krešumo tyrimus, dėl ko augintinis nukraujavo.

Šiuolaikinė veterinarinė medicina leidžia operacines rizikas sumažinti iki minimumo, tad belieka pasitikėti Jūsų gyvūną gydančiu gydytoju ir vadovautis teikiamomis rekomendacijomis. Viskas tik dėl Jūsų augintinių gerovės!

Augintinio paruošimas operacijai

DĖMESIO!

Informuojame, kad nuo gruodžio 22d. 20:00 iki gruodžio 23d. 9:00 klinikos NEDIRBS.
Atsiprašome už nepatogumus.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.