Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Augintinių chemoterapija

Išgirdus diagnozę vėžys, ne retam išslystų žemė iš po kojų, lyg išgirdus mirties nuosprendį. Ir išties, tai yra vienas klastingiausių ir sunkiausių susirgimų ne tik žmonių medicinoje, bet ir veterinarinėje medicinoje, ypač jei onkologinė liga nustatoma per vėlai, t.y. pažengusioje stadijoje. Onkologijoje ypatingai svarbu ankstyva diagnostika, tad ligą aptikus anksti, priklausomai nuo to koks onkologinis susirgimas, galime taikyti chirurginį, medikamentinį, chemoterapinį ar kombinuotą gydymą, tad diagnozė vėžys – ne visuomet gyvenimo kelio pabaiga. Tad šiandien, apie vieną iš gydymo galimybių ir papasakosime.

Chemoterapija – tai onkologine liga sergančiojo gydymas specialiais vaistais, kurie slopina esminę vėžio ląstelių savybę – jų greitą, nekontroliuojamą dalijimąsi. Praradusios dauginimosi galimybę vėžio ląstelės žūva, navikas nebeauga.

Gyvūnų chemoterapija atliekama veterinarijos klinikoje, kurios metu į veną lašinami specialūs vaistai. Procedūra trunka 30 – 60 min. Po procedūros, gyvūnas paliekamas klinikos dienos stacionare, veterinarijos gydytojų priežiūroje, būklės stebėjimui. Gyvūnui taikant chemoterapinį gydymą, periodiškai atliekame kraujo dujų tyrimus, stebime vidaus organų biocheminius parametrus. Kiek chemoterapijos procedūrų prireiks vėžiui įveikti – veterinarijos gydytojas atsakys įvertinęs gautus citologinio ar histopatologinio tyrimo rezultatus. Tik žinant kiek yra pažengusi liga, gali būti parenkamas geriausią efektą duosiantis gydymo protokolas (procedūrų kiekis, tankis).

Chemoterapija dažniausiai naudojama kompleksiškai su chirurginiu gydymu norint sunaikinti makroskopiškai nestebimas vėžines ląsteles ir išvengti metastazių, arba pristabdyti likusio vėžinio audinio dauginimąsi nesant galimybei jo visiškai pašalinti (neturintis aiškių ribų).

Džiaugiamės būdami vieni pirmųjų Lietuvoje pradėję taikyti chemoterapinį gydymą, todėl esame sukaupę ilgametę patirtį, kuri padeda efektyviai kovoti su onkologiniais susirgimais. Gyvūnų chemoterapija veterinarijos klinikose “Siaurio Šnauceris” – jau daugelį metų gelbsti Jūsų augintinių gyvybes.

Augintiniu chemoterapija

DĖMESIO!

Informuojame, kad nuo gruodžio 22d. 20:00 iki gruodžio 23d. 9:00 klinikos NEDIRBS.
Atsiprašome už nepatogumus.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.