Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Augintinių odos erkutės

Šiandien norime pasidalinti įspūdingu vaizdu užfiksuotu pro mikroskopą. Matomas vaizdas – tai Cheyletiella spp. odos erkučių invazija (puikiai matomos tiek pačios erkutės, tiek ir kiaušinėliai), aptiktos 4 metų dekoratyvinės triušytės odos skutmenose.

Šio tipo odos erkutės būdingos šunims, katėms ir triušiams, o pasireiškia pleiskanojančia, niežtinčia oda, plaukų slinkimu. Gydoma specialiais lašais ant sprando.

Reikia paminėti, kad jei namuose gyvena daugiau gyvūnėlių, juos taip pat reikėtų profilaktiškai gydyti tuo pačiu metu, o namus (grindis, guolius, žaislus ir t.t.) išdezinfekuoti specialiu tirpalu.

Šiandien norime pasidalinti įspūdingu vaizdu užfiksuotu pro mikroskopą. Matomas vaizdas – tai Cheyletiella spp. odos erkučių invazija (puikiai matomos tiek pačios erkutės, tiek ir kiaušinėliai), aptiktos 4 metų dekoratyvinės triušytės odos skutmenose. Šio tipo odos erkutės būdingos šunims, katėms ir triušiams, o pasireiškia pleiskanojančia, niežtinčia oda, plaukų slinkimu. Gydoma specialiais lašais ant sprando. Reikia paminėti, kad jei namuose gyvena daugiau gyvūnėlių, juos taip pat reikėtų profilaktiškai gydyti tuo pačiu metu, o namus (grindis, guolius, žaislus ir t.t.) išdezinfekuoti specialiu tirpalu.

DĖMESIO!

Informuojame, kad nuo gruodžio 22d. 20:00 iki gruodžio 23d. 9:00 klinikos NEDIRBS.
Atsiprašome už nepatogumus.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.