Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Ausų ligų gydymas

Klausa – yra vienas svarbiausių jutimų, todėl augintinių ausų priežiūra, bei negalavimo požymių identifikavimas yra itin svarbūs augintinio komfortiškai kasdienybei.

Jei Jūsų augintinis dažnai purto galvą, kaso ausis, trina galvą į aplinkinius daiktus, palietus jaučia skausmą, jaučiamas nemalonus kvapas, stebimos neįprastos išskyros arba padidėjęs ausų sieros kiekis, neįprasta jos spalva – tai požymiai, jog Jūsų augintinį kamuoja problema su ausimis (ausų parazitai, uždegimas, otitas, svetimkūnis ar kt.), todėl jį reikėtų atvežti gydytojo veterinaro apžiūrai. Negydant priežasties, augintiniui gali suprastėti ar net dingti klausa.

Veterinarijos klinikų “Siaurio Šnauceris” gydytojai veterinarai, apžiūros metu, itin kruopščiai patikrina ausis: atliekama videootoskopija, tiriami mėginiai iš ausų citologiškai, nustatomas sukėlėjas, bei jo jautrumas antimikrobinėms medžiagoms, o tai leidžia parinkti itin tikslų ir efektyviausią gydymą. Esant reikalui, gydytojas atliks ir reikiamas valymo procedūras, kad Jūsų augintinis ir toliau galėtų džiaugtis nepriekaištinga klausa ir nuolankiai Jūsų klausyti.

 

Ausų ligų gydymas

DĖMESIO!

Informuojame, kad nuo gruodžio 22d. 20:00 iki gruodžio 23d. 9:00 klinikos NEDIRBS.
Atsiprašome už nepatogumus.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.