Budintis gydytojas 24/7

Abiejose klinikose

Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Erkių sezonas prasideda – babeziozė

Sniegas jau nutirpo, o kartu su juo “atitirpo” tikriausiai kiekvieno, šuniuką ar kačiuką auginančio, šeimininko siaubas – erkės. Ir išties, kuomet lauke vyrauja teigiama temperatūra, jau pats metas pasirūpinti savo augintinių apsauga nuo šių parazitų (ypač mėgstantiems leisti laiką gamtoje), nes jų pernešamų ligų eiga dažnu atveju gali baigtis labai liūdnai.

Viena dažniausių ir baisiausių erkių pernešamų ligų yra babeziozė. Jei šuniukas be aiškios priežasties tapo vangus, pakilo kūno temperatūra, šlapimo spalva tapo tamsi – tai požymiai rodantys, kad gyvūną jau skubiai reikia vežti pas veterinarijos gydytoją. Laiku kreipųsis pagalbos, dažnu atveju pakanka medikamentinio gydymo, tačiau jei uždelsiama ir liga komplikuojasi – išsivysto mažakraujystė, inkstų nepakankamumas, neretai gali grėsti mirtis.

Mielieji, būkime budrūs, po pasivaikščiojimų lauke, atidžiai apžiūrėkime augintinį ir jau dabar pradėkime naudoti apsaugą. Specialus antkaklis, lašai ar tabletė gali apsaugoti Jūsų augintinį nuo liūdnų pasekmių.

babezioze

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.