Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Fejerverkai

Nenumaldomai artėja Naujieji metai, kurie neatsiejami nuo spalvingų ir triukšmingų fejerverkų. Žmonėms tai išties įspūdingas ir laukiamas reginys, tačiau keturkojams – tai bene siaubingiausia metų naktis. Auginantys šuniuką ar kačiuką greičiausiai su tuo sutiks, nes garso ir blyksnių bijantis augintinis pradeda elgtis paniškai, neranda sau vietos, ieško kur pasislėpti, tankiai lekuoja, seilėjasi, dreba, gali loti, cypti. Fejerverkų metu augintiniui esant lauke, jis gali pabėgti, o tada jau neplanuotų rūpesčių kils ir šeimininkui norint kuo greičiau surasti savo keturkojį. Tokia augintinių reakcija į triukšmą nesunkiai paaiškinama, nes jų klausa net 3-4 kartus stipresnė palyginti su žmogaus!

Tad kiekvienas mylintis šeimininkas, Naujametinę naktį turėtų imtis papildomų saugumo veiksmų:

  • Jokiais būdais neikite kartu su augintiniu į lauką stebėti vidurnakčio fejerverkų! Paskutinis pasivaikščiojimas lauke turėtų būti bent 2-3 valandos iki vidurnakčio.
  • Nepalikite augintinio vieno namuose, būkite šalia ir pasirūpinkite, kad augintinis turėtų kur pasislėpti.
  • Jei augintinis itin jautrus garsams, labai rekomenduojame išbandyti raminamuosius. Raminamieji nemigdys, tačiau veiks raminančiai. Rinkoje yra nemažas pasirinkimas saugių preparatų padėsiančių Jūsų augintiniui Naujametinę naktį ištverti lengviau ir be įprasto streso.

Kviečiame kreiptis, o veterinarijos klinikų “Siaurio Šnauceris” specialistai, mielai pakonsultuos ir rekomenduos Jūsų augintiniui tinkamiausią variantą.

Fejerverkai

DĖMESIO!

Informuojame, kad nuo gruodžio 22d. 20:00 iki gruodžio 23d. 9:00 klinikos NEDIRBS.
Atsiprašome už nepatogumus.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.