Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Kelio ir klubo sąnarių protezavimas

Mūsų gydykloje atliekamas sąnarių endoprotezavimas. Sąnarių endoprotezavimo chirurginės operacijos Vytauto Siaurio veterinarijos klinikoje atliekamos nuo 2016 m., šią paslaugą pradėjome taikyti pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje, esame didžiausią patirtį šioje srityje turintys veterinarijos specialistai.

Gyvūnams atliekame kelio ir klubo sąnarių endoprotezavimą. Ši procedūra taikoma tuo atveju, kai medikamentinis / konservatyvus gydymas nebeduoda rezultatų, galinčių augintiniui užtikrinti visavertį, komfortišką ir skausmo nesukeliantį judėjimą. Gyvūnas yra laimingas ir atsidavęs savo šeimininkui tik tuo atveju, kai jis judėdamas nepatiria skausmo. Dažniausios priežastys, dėl kurių tenka atlikti šią sudėtingą chirurginę procedūrą, yra įvairaus laipsnio osteoartritai, sukelti lėtinių ligų, pažeidžiančių sąnarinius paviršius, intrasąnariniai lūžiai, traumos, kurių metu sąnariniai pažeidimai yra negrįžtami, šunų klubo sąnarių įgimtos patologijos (displazija), kitų chirurginių operacijų metu išsivystę negrįžtami pokyčiai, dėl kurių gyvūnas jaučia skausmą ar didelį diskomfortą.

Naudojami tik aukščiausios kokybės endoprotezai, kurie gaminami iš specialios sudėties metalo ir plastiko mišinių, pasižyminčių minimalia tikimybe būti atmesti organizmo kaip svetimkūnio. Atliekant visišką sąnario pakeitimą / endoprotezavimą, pažeista sąnario dalis yra pakeičiama dirbtiniu sąnario komponentu, kuris įtvirtinamas į kaulą naudojant chirurginio cemento mišinį.

Sąnarių endoprotezavimo operacijos dažnai yra vienintelis kelias gyvūnui, sergančiam lėtinėmis degeneracinėmis sąnarių ligomis, sugrįžti į gyvenimą, kuriame jis gali nevaržomas skausmo judėti ir džiaugtis gyvenimu.

Mantas Eitmanavičius

DĖMESIO!

Informuojame, kad nuo gruodžio 22d. 20:00 iki gruodžio 23d. 9:00 klinikos NEDIRBS.
Atsiprašome už nepatogumus.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.