Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Kraujo morfologinis tyrimas

Bendras kraujo morfologinis tyrimas – pirmasis tyrimas, kai norima įvertinti bendrą gyvūno sveikatos būklę. Šio tyrimo privalumas tas, kad greitai padeda nustatyti daug skirtingų patologijų: anemiją (mažakraujystę), krešėjimo sutrikimus, uždegimą sukeliančias įvairias ligas, alergijas, parazitozes, kraujavimo galimybę ar įtarti kraujo vėžį. Šį tyrimą atliekame ne tik katėms ir šunims, tačiau beveik visiems gyvūnams: graužikams, paukščiams, šaltakraujams ir kt.

Kraujo morfologinio tyrimo metu nustatomas kraujo forminių elementų kiekis, dydis bei sudėtis (eritrocitai, leukocitai bei trombocitai), kuriuos vos per keletą minučių pateikia naujos kartos Idexx ProCyte Dx analizatorius.

Galime pasidžiaugti, kad pirmieji Lietuvoje pradėjome ir šiuo metu vieni iš nedaugelio atliekame visų kraujo morfologinių mėginių mikroskopinius vertinimus. Nepriklausomai ar kraujo morfologiniame tyrime yra nuokrypių nuo normos, mūsų klinikose visi kraujo mėginiai tiriami citomorfologiškai (tiriama ląstelės forma), kas suteikia tikslumo, o tai papildomai nekainuoja✨

Kraujo morfologinis tyrimas – greitas ir neskausmingas būdas rūpintis savo augintinio sveikata profilaktiškai, tad rekomenduojame šį tyrimą atlikti kartą metuose.

Kraujo-morfologinis-tyrimas

DĖMESIO!

Informuojame, kad nuo gruodžio 22d. 20:00 iki gruodžio 23d. 9:00 klinikos NEDIRBS.
Atsiprašome už nepatogumus.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.