Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Neurochirurgija – platesnis požiūris gydant stuburo smegenų ligas

Stuburo išvaržos – tai dažna patologija, pasireiškianti labiausiai vyresniojo amžiaus šunims. Tai greitai progresuojanti liga, kuri, laiku nepradėjus gydymo, gali palikti liūdnas pasekmes augintiniams. Stuburo išvaržų simptomai pasireiškia netikėtai – visą gyvenimą aktyviai praleidęs šuo vieną dieną pradeda sunkiai vaikščioti ar nevaldyti galūnių. Išvaržos sukelia ne tik didelį skausmą, sutrikdo galūnių ir vidaus organų inervaciją, dėl ko augintiniams gali sutrikti vidaus organų veikla.

Stuburo išvaržos diagnozuojamos kontrastine rentgenografija arba kompiuteriniu tomografu. Chirurginio gydymo esmė – pašalinti išvaržą, atlaisvinti stuburo nervus, kad augintiniai galėtų vėl džiuginti savo šeimininkus. Po stuburo išvaržų operacijų reikalingas ilgas atsistatymo, fizioterapijų kursas.

UAB ,,Siaurio Šnauceris“ veterinarijos gydykloje atliekamos stuburo išvaržų operacijos. Džiaugiamės teigiamais rezultatais ir laimingais pacientais bei jų savininkais. Mūsų gydyklos neurochirurgai taip pat atlieka stuburo lūžių chirurginį gydymą.

Prostatos mėnuo

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.