Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Echoskopiniai tyrimai

Ultragarso (echoskopijos) tyrimas šunims, katėms šiuolaikinėje veterinarijoje suteikia didžiulį pranašumą augintinių vidaus organų (kepenys, tulžies pūslė, kasa, inkstai, šlapimo pūslė) negalavimų diagnostikoje ar nėštumo stebėjime. Tyrimo metu, galime įvertinti organų išsidėstymą, jų būklę, galimas patalogijas, darinius, darinių kraujotaką, dydį ir t.t.

Ultragarso tyrimai ypač reikšmingi nėštumo nustatymui, jo stebėsenai, taip pat ertminių organų diagnostikai (piometra, akmenligė ir kt.) ir netgi vėžinių susirgimų nustatymui. Aptikus, galimai vėžinį darinį, echoskopijos metu galime paimti biopsiją, kurios mėginį jau siunčiame patalogui ir gauname tikslų atsakymą. Klinikoje naudojame modeniausią aparatūrą, procedūra yra mažai invazyvi, augintiniui neskausminga.

Vyresnio amžiaus šunims ir katėms, kuomet dėl amžiaus atsiranda didesnė patalogijų tikimybė, echoskopijos tyrimą rekomenduojame atlikti profilaktiškai kartą metuose, kad laiku pastebėtume, ar išvengtume vidaus organų cistų ir auglių, šlapimo pūslės akmenų ir kt.

Profilaktika – raktas į komfortišką ir ilgaamžį mūsų mylimų augintinių gyvenimą!

DĖMESIO!

Informuojame, kad nuo gruodžio 22d. 20:00 iki gruodžio 23d. 9:00 klinikos NEDIRBS.
Atsiprašome už nepatogumus.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.