Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Princo istorija – akis

Šiandienos istorijos herojus – 6 metų Maltos bišonas Princas. Šunelis į mūsų kliniką atkeliavo po 1,5 mėnesio trukusio nesėkmingo gydymo net dviejose kitose klinikose, o apžiūros metu jo būklė buvo išties prasta – vangus, silpnas, akies obuolys atviras, gretimi audiniai mirę ir iškritę. Atvejis išties išskirtinis, ilgametėje darbo praktikoje manėme jau visko matę, tačiau tokio nepamename, o gydymas buvo ilgas ir sudėtingas.

Pirmosios apžiūros metu atlikome visus reikiamus kraujo tyrimus, rentgeną, padarėme atsparumo antibiotikams testą (nes iki šiol Princas buvo nesėkmingai gydytas antiobiotikais), paėmėm biopsiją ir ją išsiuntėme į Vokietijos laboratoriją dėl onkologinės ligos diagnozės. Kadangi Princo būklė buvo prasta, išsivystęs sepsis, o atsakymas iš Vokietijos turėjo atkeliauti per 3-4 dienas, tad nutarėme negaišti laiko ir pacientą pasilikome klinikos intensyvios terapijos skyriuje, pradėjome taikyti simptomatinį gydymą, be to pavyko rasti antiobiotiką, kuris bent šiek tiek veikė sukėlėją.
Atkeliavęs atsakymas iš Vokietijos leido kiek lengviau atsikvėpti – onkologinės ligos nerasta, tačiau paaiškėjo tikroji ligos priežastis – piogranuliomatozė. Sepsis irgi padaręs nemažai žalos – buvo pažeisti net ir sąnariai, išsivystė mažakraujystė, kurią teko valdyti dažnais kraujo perpylimais. Ir pagaliau, šviesa tunelio gale – po intensyvaus dviejų mėnesių gydymo Princo bendra būklė pradėjo stabilizuotis, tačiau dar laukė akies gelbėjimo operacija. Siekiant išsaugoti akies obuolį ir pagerinti estetinį vaizdą buvo nuspręsta atlikti akies plastiką, po kurios sekė ilgas gijimas ir itin kruopšti akies priežiūra. Pastangos neliko bevaisės – praėjus daugiau nei 3 mėnesiams, Princas pasveiko, o rezultatą galite matyti šioje nuotraukoje.

Net sunku patikėti kiek Princui teko išgyventi per šį laikotarpį, bet svarbiausia – jis sveikas, o akelė išsaugota!
Iš karto norime perspėti, kad komentaruose pateiktos gijimo proceso nuotraukos toli gražu ne silpnų nervų asmenims.

Daugiau detalių ir atvirą Princo šeimininkės pasakojimą galite rasti spustelėję šią nuorodą: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10223920235407217&id=1036661277
Ačiū, kad mumis pasitikėjote, Loreta Maseviciene ! Per šiuos mėnesius Princas tapo tikru „Siaurio Šnauceris“ komandos šeimos nariu. Būkite sveiki! 

Princo sitorija

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.