Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Profilaktiniai tyrimai

Tikriausiai nesuklysime sakydami, kad turintiems augintinį, vienas didžiausių šeimininko norų yra, kad mylimas gyvūnėlis augtų sveikas ir būtų šalia daugelį metų. Ir tai tikrai yra įmanoma, nes šiuolaikinė veterinarinė medicina suteikia dideles galimybes nesudėtingai rūpintis augintinio sveikata profilaktiškai – kas ir yra pamatas Jūsų mylimo augintinio ilgam ir kokybiškam gyvenimui.
Veterinarijos klinikose “Siaurio Šnauceris” esame sudarę ir įsidiegę profilaktinių tyrimų programas tiek šuniukams, tiek kačiukams ir rekomenduojame jas atlikti kartą metuose.
Gyvūnui sulaukus tam tikro amžiaus, taip pat atsižvelgiant į buvusias ligas ar genetinį polinkį pagal veislę sirgti tam tikromis ligomis, rekomenduojame atlikti specifinius tyrimus, kurių pagalba galime anksti pastebėti ligą, aktyviai reaguoti ir sėkmingai įveikti ankstyvoje stadijoje, pvz. UPC ir SDMA tyrimai, padeda nustatyti ankstyvą inkstų nepakankamumo stadiją arba šunų PSA tyrimas padeda aptikti prostatos vėžį, kas neretai pasitaiko vyresniems nei 5 metai nekastruotiems šunims. Taip pat, iš pažiūros atrodytų paprasti kraujo biocheminiai ar morfologiniai tyrimai yra itin informatyvūs ir jau gali leisti mums pastebėti tam tikras problemas. Visi paminėti ir dar daug kitų tyrimų yra įtraukti į kasmetinių profilaktinių tyrimų programą.
Savo klinikose turime visas moderniausias galimybes ankstyvai ligų diagnostikai, tereikia įprasti savo augintinį profilaktiškai tikrinti, nes profilaktiniai tyrimai – tai kelias į sveiką ir ilgą Jūsų mylimo augintinio gyvenimą.

Profilaktiniai tyrimai

DĖMESIO!

Informuojame, kad nuo gruodžio 22d. 20:00 iki gruodžio 23d. 9:00 klinikos NEDIRBS.
Atsiprašome už nepatogumus.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.