Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Profilaktiniai tyrimai

Ne kartą esate girdėję ir tikrai žinote kokią reikšmę mūsų sveikatai ir ankstyvai ligų diagnostikai turi sistemingi profilaktiniai tyrimai, kurie neretai padeda laiku atrasti ligą ir sėkmingai ją įveikti ankstyvoje stadijoje. Tačiau ar vadovaujatės tokia pačia filosofija, kuomet kalba pasisuka apie augintinį? Atsakykite sau, kada paskutinį kartą atvedėte savo augintinį pas veterinarijos gydytoją profilaktiniam patikrinimui? Iš praktikos žinome, kad gyvūnas dažniausiai atvedamas tik tuomet, kada liga jau būna pažengusi arba jaučiami ūmūs ir dažnai sunkiai išgydomi simptomai. O viso to priežastis – nesavalaikė ir nesisteminga profilaktika, arba dažniausiu atveju – profilaktikos nebuvimas.

Tad šiandien norime pradėti pasakoti apie vieną svarbiausių veterinarijoje – profilaktinę gyvūnų patikrą. Šį kartą aptarsime UPC ir SDMA tyrimus, kurie padeda nustatyti anlstyvą inkstų nepakankamumo stadiją Jūsų augintiniui.

UPC tyrimas parodo kiek baltymų prarandama per inkstus šlapimo pavidalu, ir ar specifinis kiekis kelia riziką gyvūno sveikatai. SDMA tyrimas parodo gyvūno inkstų filtracijos lygį ir ar pastarasis nekelia grėsmės gyvūno gyvybei, tol kol inkstų šlapalas ir kreatininas dar nerodo pakitimų. Paprastai tariant – esant nežymiems šių rodiklių pakitimams, mes jau galime įtarti inkstų problemą ir labai anksti pradėti taikyti gydymą, kas turi itin didelės svarbos gydymo sėkmei ir augintinio tolimesnei gyvenimo kokybei.

Iš ilgametės praktikos žinome, kad inkstų nepakankamumui didesnį polinkį turi Persų, Abisinijos, Siamo, rusųmėlynoji, Meino meškėnų, Burmos katės.
Šunų   tarpe – Berno aviganiai, bulterjerai, Šarpėjai, bokseriai, kavalieriaus Karolio spanieliai, labradoro retriveriai, Vakarų Škotijos baltieji terjerai. Rekomenduojame auginantiems minėtų veislių šunis ir kates profilaktiškai atlikti UPC ir SDMA tyrimus šiais amžių tarpsniais:
4-6 mėn., 1-2 metų, 2-5 metų, 6-10 metų ir vyresniems.

Veterinarijos klinikose „Siaurio Šnauceris” turime visas moderniausias galimybes ankstyvai ligų diagnostikai, tereikia įprasti savo augintinį tikrinti profilaktiškai, nes profilaktiniai tyrimai – tai kelias į sveiką ir ilgą Jūsų mylimo augintinio gyvenimą.

 

Profilaktiniai tyrimai

DĖMESIO!

Informuojame, kad nuo gruodžio 22d. 20:00 iki gruodžio 23d. 9:00 klinikos NEDIRBS.
Atsiprašome už nepatogumus.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.