Budintis gydytojas 24/7

Abiejose klinikose

Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Runos istorija

Nuotraukoje matote 3 metų mišrūnę Runą, kuri į mūsų kliniką atvyko, nes kelios dienos tapo vangi, nieko neėdė, mažai lakė, be to, prieš savaitę šeimininkai buvo ištraukę erkę. Atlikus klinikinę apžiūrą ir reikiamus kraujo tyrimus, nustatyta pažengusi babeziozė, kuri pažeidė inkstų veiklą ir sukėlė inkstų nepakankamumą. Atliktos trys hemodializės procedūros, po kurių jau galime sakyti, kad Runai viskas bus gerai.
Nuotraukoje Runa įamžinta mūsų klinikoje, po antrosios hemodializės procedūros. Akylesni greičiausiai pastebėjo aptvarstytą Runos kaklą – taip saugiai buvo paliktas kateteris jungo venoje iki sekančios hemodializės procedūros.
Šiuo metu Runa jaučiasi tikrai gerai, hemodializių nebereikia, tik reikia laiko ir rūpesčio atsigauti po tokios sunkios ligos. Būk sveika ir stipri, Runa!
Runos istorija yra priminimas visiems šuniukų šeimininkams kaip yra svarbu apsauga nuo erkių, nes kartą pamiršus, ar netinkamai naudojant, pasekmės gali būti labai liūdnos ar baigtis kur kas liūdniau nei Runai.

Runos istorija

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.