Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Stuburo išvaržų gydymas

Stuburo išvaržos – tai dažna patologija, pasireiškianti labiausiai vyresniojo amžiaus ir taip vadinamiems “ilgaliemeniams” šunims. Tai greitai progresuojanti liga, kuri, laiku nepradėjus gydymo, gali palikti liūdnas pasekmes augintiniui.
Stuburo išvaržų simptomai pasireiškia netikėtai – visą gyvenimą aktyviai praleidęs šuo vieną dieną pradeda sunkiai vaikščioti ar nevaldyti galūnių. Išvaržos sukelia ne tik didelį skausmą, bet sutrikdo galūnių ir vidaus organų inervaciją, dėl ko augintiniui gali sutrikti šlapinimosi ir tuštinimosi veikla. Stuburo išvaržos diagnozuojamos klinikine apžiūra ir kontrastine rentgenografija arba kompiuterine tomografija. Pirmoji stuburo išvaržų gydymo priemonė – medikamentinis gydymas, tačiau jei jis neduoda norimų rezultatų ir pagerėjimo, tuomet reikalinga chirurginė intervencija. Chirurginio gydymo esmė – pašalinti išvaržą, atlaisvinti stuburo nervus, kad augintinis vėl galėtų judėti. Po stuburo išvaržų operacijų reikalingas ilgas atsistatymo, fizioterapijų kursas.
Veterinarijos klinikose “Siaurio Šnauceris” jau 13 metų sėkmingai gydome augintinių stuburo išvaržas, džiaugiamės teigiamais rezultatais ir laimingais pacientais bei jų šeimininkais.
Stuburo išvaržų gydymas

DĖMESIO!

Informuojame, kad nuo gruodžio 22d. 20:00 iki gruodžio 23d. 9:00 klinikos NEDIRBS.
Atsiprašome už nepatogumus.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.