Darbo laikas

I - V 9:00 - 20:00, VI - VII 9:00 - 17:00
I - V 14:00 - 15:00 gyd. konsiliumas

Tulžies pūslės šalinimas

Daugeliui patyrusių šunų augintojų žinoma, kad mūsų keturkojai gali sirgti tokiomis ligomis kaip ir žmogus. Ne išimtis ir tulžies pūslės uždegimas (cholecistitas). Sergant šia liga augintinis tampa vangus, greitai pavargsta, praranda apetitą, karščiuoja, akių obuoliai ir dantenos pagelsta, vargina vėmimas, dažnai su tulžies pėdsakais. Jei cholecistitas yra užleistas ir negydomas – tai gali sukelti peritonitą (ūminis pilvaplėvės uždegimas) ir augintinio mirtį. Todėl labai svarbu anksti pastebėti ir kreiptis pagalbos į specialistus. Dažnu atveju gali pakakti medikamentinio gydymo, tačiau pasitaiko ir rimtesnių, kuomet reikalinga chirurginė intervencija – tulžies pūslės šalinimo operacija.

Tulžies pūslės šalinimas (cholecistektomija) – tai yra chirurginė procedūra, kurios metu šuniui pašalinima tulžies pūslė. Ši operacija reikalinga tais atvejais, kai medikamentinis gydymas neduoda efekto arba cholestitai nuolat kartojasi.
Po operacijos būtina mažai riebalų turinti dieta, siūlės traukiamos praėjus 10-14 dienų po operacijos ir 4 savaites ribojamas fizinis aktyvumas. Cholecistektomija toli gražu nėra nuosprendis, tiesiog reikės prisitaikyti.

Mūsų klinikoje Jūsų augintiniui bus atlikti visi reikalingi kraujo tyrimai ir pilvo echoskopija, kurios metu galima stebėti organų pakitimus (pasikeitusį organo dydį, darinius, cholestitus ir kt.) ir nesunkiai nustatyti diagnozę.

Tulžies pūslės šalinimas

DĖMESIO!

Informuojame, kad nuo gruodžio 22d. 20:00 iki gruodžio 23d. 9:00 klinikos NEDIRBS.
Atsiprašome už nepatogumus.

Parašykite mums. Susisieksime su Jumis kaip galima greičiau.